Powitanie

Witamy w NIEZALEŻNYM KOMENTARZU SOCJOLOGICZNYM (NKS), który jest medialną formą, coś w rodzaju dawnego „organu prasowego”, eksperymentalnej Biologiczno-Historycznej Socjologii Krytycznej w

HARMONII Z PRAWAMI BIOLOGII I FAKTAMI HISTORII 

w wersji dla polskiego czytelnika, którego rezydencja nie jest ograniczona granicami państwa polskiego. Nasi rodacy czytają nas już z ponad 100. krajów(!), rozsiani po całym świecie. Często nieszczęśliwie, gdyż stałe miejsce Polaka powinno być w Polsce, nie gdzieś w świecie.

Nowe pokolenie polskiej inteligencji spotyka się z nami właśnie tutaj, by Polski Ruch Przemiany Kulturowej miał szansę się rozwinąć i walczyć Pro Publico Bono, dla nas Polaków , Słowian – Lechitów.

Piszcie na e-mail: demaskator@wp.pl

5 uwag do wpisu “Powitanie

 1. Chociaz sie nie znamy osobiscie , to jednak cos nas laczy, lub bardziej poprawnie bedzie jak napisze, ze „KTOS ” nas laczy.
  I co prawda on juz nie jest w wieku studenckim, ba nawet nie jest juz w Sydney ale nadal o Tobie cieplo mowi 🙂
  Pozdrawiam serdecznie

  Polubione przez 1 osoba

 2. Ach, dlaczego nie zaczęłam znajomości z Blogiem , właśnie od tego POWITANIA!
  Uważam, że należy uprzedzić , dobijających się do pańskich drzwi szaraków obojga płci, że honorowane są tylko dyplomy doktorów habilitowanych, i profesorów akademickich.Tylko prawdziwi żarłacze wiedzy
  mają fory… reszta – niech czyta, uczy się i milczy, jeśli nie chce narazić się na drwiny, albo niech idzie kopać w ogrodzie, bo trawą zarosło. Nie w tym celu ktoś się wysila i tworzy wysokie podium, żeby stada karaluchów mogły wszystko zniweczyć swoim bezrozumnym wydawaniem dźwięków.Dotyczy to, przede wszystkim, płci słabej(o czym już wiemy). Nie jej pchać się ze swoim podstępnym zachowaniem w szeregi mądrzejszych. Oni to, muskularni, mocni, istniejący jedynie od pasa w dół, z głową poniżej pępka, opętani jednym pragnieniem na widok głupiej, ale ufnej w swój śmiertelny jad, żmii, winnej całego nieszczęścia, jakie spadło na świat, ( spostrzeżenia jezusowego apostoła Pawła) oni to, ONI , żołnierzyki ołowiane, pasjonaci ulicznych pościgów samochodowych, miłośnicy strzelania do żywego celu, twórcy ognistego grzybka, i bywalcy czerwonych przytułków rozkoszy, …ależ,..tak, tak…mam skakać w biegu? Ale, czego się nie robi by uciec od kultury na bakier. Może takiej? „Kurwo, ojczyzno moja” – cyt.Demaskator

  PS. od dawna chciałam zapytać, Pana Profesora, kto udostępnił Panu wbrew prawu, mój adres
  e-mailowy? Nigdy nie udzielałam się na Pana blogu, a teraz, tym bardziej nie powinnam wprowadzać złej aury w tak świetlane środowisko „organu prasowego”.
  Pan pierwszy wysłał mi wiadomość na moją elektroniczną skrzynkę. Powinnam wiedzieć, komu zawdzięczam tę przyjemność, a może lepiej sprawę przemilczeć?
  serdecznie pozdrawiam,
  Polka, półdzika Azjatka z serca wysoce cywilizowanej, ochrzczonej w imię boże, środkowej Europy, (rozsmakowanej w „Magii nagości”) „poza akademicki pseudo-badacz” wszystkiego, co ciekawe. Chociaż, nie do końca, poza akademicki.

  zaśpiewajmy : „Kurwo, ojczyzno moja”
  Tyś cała w swojej krasie
  W bagnie po dziób zanurzona
  Śmiesz patrzeć w oczy Sarmacie
  Hybrydo ponurej rozpusty
  Czas łeb ogolić w rozpaczy
  Niczego już nie odzyskasz
  Uściśnij kamień żebraczy

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s