Tomasz Parol – polski bohater podłych czasów bandyckiej żydołakokracji w III RP

Tomasz-Parol-3-748x421Jeśli otrzymałeś pismo w sprawie rzekomego długu, lub mandat, co Cię słusznie zaskoczyło, to prawdopodobnie stałeś się ofiarą wyrafinowanego oszustwa dokonywanego obecnie w Polsce/Polin przez firmy windykacyjne, a właściwie to są zalegalizowane przez okupanta gangsterskie firmy sekurytyzacyjne, lub przez agenturę urzędniczą opłacaną z twoich podatków i zaciągniętych na Ciebie i twoje potomstwo państwowych długów, przez tegoż samego żydołackiego okupanta z Usraela  (USA-Israel).
Jeśli otrzymałeś przesyłkę z firmy „windykacyjnej”, z sądu, czy od komornika a nie możesz się zgodzić z faktem istnienia długu/mandatu, z jego wysokością, lub sprawa jest bardzo stara, to możesz się przed tym obronić korzystając ze wsparcia prawnego polskiej samoobrony zorganizowanej przez polskiego prawnika z Warszawy – patriotę, Tomasza Parola. Prowadzenie spraw nic Cię nie kosztuje, jedynie 40 zł na opłatę skarbową za pełnomocnictwo.

Szczegóły na stronach:

https://anuluj-mandat.pl/

https://anuluj-dlug.pl/

https://www.angeli-iustitia.pl/

 


 

„Oszukałem dużo ludzi – w miesiąc mieliśmy 35 mln zł obrotu”

 

Przegląd innych oszustw w Polsce poniżej pokazanych i opisanych na kanale YouTube „Poszukiwacze Okazji”, przykład jednego z tematów (odcinków):

Jedna uwaga do wpisu “Tomasz Parol – polski bohater podłych czasów bandyckiej żydołakokracji w III RP

  1. “The essence of capitalism is to turn nature into commodities and commodities into capital. The live green earth is transformed into dead gold bricks, with luxury items for the few and toxic slag heaps for the many. The glittering mansion overlooks a vast sprawl of shanty towns, wherein a desperate, demoralized humanity is kept in line with drugs, television, and armed force.” – The mirror of the true, Styczeń 2018

    “The major problem we have is the Act of 1871 converted Washington DC to a Corporation, controlled by an International Banking Corporation – „The Rothschilds” of England. We have no government and we are being ripped off with every single paper currency bill that is printed.”
    – The mirror of the true, Styczeń 2018

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s