I kto wygrywa wybory w III Żydo-Rzeczpospolitej Przyjaciół*/RP-Polin?

maxresdefaultDzisiaj w Polsce władza należy do potomków Żydo-bolszewii, którzy wespół z okupantem żydo-anglosaskim realizują proces likwidacji polskiego narodu.

Nie chodzi o to, że w tych i poprzednich wyborach samorządowych, także parlamentarnych, mogą pojawiać się samorządowcy, parlamentarzyści, którzy z szyldami „pookrągłostołowych” partii nie mają nic wspólnego i są nawet przyzwoitymi Polakami, zresztą takich jest niewielu. Zwycięzstwo zawsze należy do partii głównego nurtu, ściśle kolaborujacych z żydo-anglosaskim okupantem Polski. A kto najlepiej nadaje się na kolaboranta okupantów? Nie wiem, jak jest w innych krajach, ale w Polsce zawsze była to mniejszość żydowska, której interesy własnej nacji nigdy nie pokrywały się z polskim interesem narodowym i państwowym. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przededniu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zarówno światowe Żydostwo oraz V żydowska kolumna w Polsce robili wszystko, żeby Polska nie pojawiła się na mapach świata w 1918r. Z podobnymi działaniami Żydostwa mieliśmy do czynienia w 1944r. Polski jako samodzielnego bytu państwowego nie chciało ani Żydostwo światowe, ani Żydo-bolszewia.
Dzisiaj w Polsce władza należy do syjonistycznych potomków Żydo-bolszewii, którzy z premedytacją realizują we współpracy z okupantem żydo-anglosaskim proces likwidacji polskiego narodu.
Wybory samorządowe są jedną wielką hucpą i nie tylko dlatego, że samorządy są politycznie ubezwłsanowolnione, ale głównie dlatego, że nie mamy żadnej możliwości poznać poglądów kandydatów w wyborach, poza oczywiście głównym syjonistycznym nurtem posidającym dostęp do powszechnych żydo-mediów. Podobnie rzecz się ma z wyborami parlamentarnymi. A gdy zaistnieje potrzeba eliminacji kandydata o narodowych poglądach syjoniści zrobią mu antyreklamę w powszechnych żydo-mediach.


Nazywał Kaczyńskiego zdrajcą. Startuje z listy PiS

Trwające jeszcze wybory samorządowe (II tura) oraz zbliżająca się 100. rocznica odzyskania niepodległości są dobrą okazją do zastanowienia się nad legalnością władz IIIŻydo-RP/Polin.W telegraficznym skrócie:

– legalna władza w IIRP skończyła się wraz z zamachem majowym J.Piłsudskiego w 1926r. (główne decyzje polityczne, dotyczące finansów państwa przejęła światowa żydo-anglosaska finansjera – identyczną sytuację mamy dzisiaj, od 1990r.),
– władze PRL także nie posiadały statusu legalności w sensie otrzymania mandatu narodu polskiego do sprawowania władzy – mimo pozytywnej oceny polityki lat 1956-80,
– w październiku 1980r. junta Jaruzleskiego-Kiszczaka (Jaruzelski, Kiszczak byli funkcjonariuszami IW, odpowiednika żydo-bolszewickiego UB w Wojsku Polskim) dokonała zamachu stanu i przejęła władzę w PRL,
– ta sama junta w grudniu 1981r. wprowadziła nielegalny stan wojenny w celu zachowania żydowskiej władzy w NSZZ Solidarność,
– 1989r. obrady „okrągłego stołu”, czyli porozumienie żydowskiej junty z żydowską Solidarnością przy udziale żydo-katolickiego Kościoła, co do przyszłości IIIRP.

Zatem, jakby nie patrzeć na twór III Żydo-RP/Polin …, jest on nielegalny. Władza żydowskiego reżimu jest rezultatem zamachu stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka z października 1980r. oraz stanu wojennego z grudnia 1980r.
Naród polski nigdy w żadnych wyborach nie wyłonił z pośród siebie władz żydowskiego reżimu, ta władza jest nielegalna, a wszystkie dotychczasowe wybory organizowanie przez nielegalną władzę – przez żydowski reżim IIIRP – są nie ważne.
Upowszechnienie tej wiedzy nie jest łatwe, ale jest konieczne do samoorganizacji i likwidacji żydowskiego reżimu.

Źródło: Dariusz Kosiur

 

*  „Rzeczpospolitej Przyjaciół” – takich słów używa na określenie dawnego kraju Lechitów nad Wisłą, dziś pod okupacją żydowską Usraela (Judeopolonia)  obecny prezydent RP w Polsce (wybrany głosami polskich katolików: judeo-chrześcijan), pan Andrzej Duda – mieszkaniec Krakowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s