Krzysztof Kornatowicz ma głos…

via Krzysztof Kornatowicz ma głos…

 

Inne jego wystąpienia dostępne są tu:
https://www.youtube.com/channel/UCsWMWJQ2_cHkol3gqBTOiRw/videos

Zamieszczam kolejne jego wystąpienie (zablokowane w Kanadzie i USraelu):

https://www.youtube.com/watch?v=3LAMtdh7vD0

Kornat opowiada m.in o procesie, którego fragment został sfilmowany przez vlogera – „czerwonego korsarza”:

https://www.youtube.com/watch?v=ewC5J1RBdkU

Niestety zainteresowanie procesem Kornata jest praktycznie zerowe. Choć ma on rację – gdyby budynek sądu otoczyły wielotysięczne tłumy, najprawdopodobniej postawa sądu uległaby zmianie. Tyle, że nie tylko sądy powinny zostać przez Polaków otoczone wielotysięcznymi tłumami. Piszę o tym od lat – tylko milionowe rzesze na ulicach o urządzone przez nie bezterminowe blokady knessejmu, siedziby żondu, ministerstw, banków, urzędów wojewódzkich i wszelkich instytucji państwowych okupanta mogą na nim wymusić zmianę antypolskiej polityki władz Judeopolonii. Niestety jest to obecnie marzenie ściętej głowy.
.
Niemniej trzymam kciuki za Krzysztofa Kornatowicza…
.
Tu jeszcze pewna uwaga – być może niektórych zniechęci to, że Kornat pod koniec wystąpienia zwrócił się o wpłaty na jego konto, oferując za to jego (b. ładne) wyroby ceramiczne. Ale nie zapominajmy, że jest on niszczonym finansowo mikroprzedsiębiorcą i żyć z czegoś musi. Ponadto admini wielu kanałów YouTube także głośno zabiegają o wpłaty na ich konto. Tyle że poza głoszonymi przez nich najczęściej bredniami i dezinformacjami nie oferują wpłacającym nic. Kornat natomiast oferuje piękne koniki szachowe.
.
Na koniec, wracając jeszcze do braku zainteresowania procesem Kornata, przytoczę fragment otrzymanego niedawno od innej osoby maila:
.
„Zgadza sie masz racje,ale nie wiem co sie stalo z Polakami teraz, czyzby ten kraj zwariowal? Tak dzielnie walczono z ,,komuna” a teraz pedaly w czarnych kieckach trzymaja ich za morde. I nikt nawet nie pisnie, jak to sie stalo ja nie znaju.”
.
No cóż – były czasy, że Polaków żydo-katolicki kler pchał do walki – w obronie nadjordańskiej wiary. Także do walki z „komuną”. A wcześniej np. do wojny z Rosją:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/.
.
I do odsieczy wiedeńskiej, za którą arcykatolicka Austria wiek później jako katolickie „bóg zapłać” odpłaciła udziałem w rozbiorach. A jeszcze wieki wcześniej pod Warnę, gdzie naiwny Warneńczyk, oszukany przez papiestwo, z podpuszczenia legata papieskiego Juliana Cesariniego, zerwał rozejm z Turcją i ruszył „na Turka” z nadzieją otrzymania obiecanego przez legata militarnego wsparcia. Oszukany i zdradzony przez papiestwo poległ pod Warną. Razem z nim zginęło wielu polskich rycerzy wykorzystanych do tamtej żydo-katolickiej „krucjaty”. Albo taka „konfederacja barska”, do której duchowym podżegaczem był karmelita Jandołowicz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Jando%C5%82owicz
.
Uznana przez katolactwo za patriotyczny zryw była konfederacja barska gigantycznym tumultem religijnym wymierzonym przeciwko równouprawnieniu dla protestantów i prawosławnych. Efekt – zniszczony kraj, dziesiątki tysięcy ofiar i I rozbiór.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_barska#Skutki
.
Ale nie tylko kler pchał Polaków do walk i wojen nie mających nic wspólnego z polską racją stanu. Pchali ich do walk obcy. Powstanie styczniowe było właśnie robotą obcych:
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/
.
Wcześniejsze listopadowe też. Jego wybuch zablokował wymarsz rosyjskich wojsk mających interweniować w Niderlandach.
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=57936
.
A do walki z komuną pchały Polaków zarówno kler, jak i żydowskie wtyki w opozycji (prawie cała wierchuszka ówczesnej opozycji była żydowska). To za ich sprawą Polacy masowo wstępowali do żydo-watykańskiegp konia trojańskiego – Solidurności – (ja niestety też) i dzielnie walczyli z komuną. Niestety nie wiedziałem wtedy, że jest to realizacja żydowskiego planu wyrwania Polski z Bloku Wschodniego, co miało go rozwalić, a Polskę miało wydać w żydowskie i żydo-banksterskie łapy.

antypolski-spisek-w-magdalence-pod-znakiem-menory

 

Obecnie mniej więcej połowa Polaków pogrążona jest w politycznej apatii. Natomiast ogromna większość drugiej połowy (bydełka wyborczego) ogłupiana i skłócana jest przez agenturę okupanta – POPiS i jego odpryski i klony. Media od rebe Rydzyka po Szechtera/Michnika Polaków ogłupiają i skłócają, zaganiając ich na fałszywe barykady.

wojna-polsko-polska1
O obronie rzeczywistej polskiej racji stanu w tych środowiskach nie ma mowy. Co gorsza – nisza planktonu politycznego złożonego z grupek i środowisk „antysystemowych” jest jeszcze bardziej rozbita i skłócona. I także ciągle walczy na fałszywych barykadach. A część z nich, owych samozwańczych turbokatolickich „narodofcuf” na pierwszym miejscu stawia żydogenną wiarę niż walkę o polską rację stanu.

polska katolicka

https://www.youtube.com/watch?v=_iovO7T4_eE
http://www.nacjonalista.pl/2016/10/29/mateusz-liwski-nasz-cel-to-wielka-polska-katolicka/
https://jacekmiedlar.pl/tag/wielka-polska-katolicka/
https://prawy.pl/30164-onr-do-prokuratury-za-udzial-w-mszy-sw-i-okrzyki-wielka-polska-katolicka/

 

I stąd, jest jak jest…

Autor: Andrzej Szubert „opolczyk”

Jedna uwaga do wpisu “Krzysztof Kornatowicz ma głos…

 1. Krzysztof Kornatowicz po szopce I instancji, naciera w imię podstawowych praw Polaków

  Krzysztof Kornatowicz: Ależ skądże znowu ?! ja nie mam cienia złudzeń, że w sądzie wygram, albowiem w “polskim” sądzie jeszcze nikt nie wygrał.

  Jednak sprawy posunęły się do przodu. Pierwszą Instancyję mamy wreszcie zamkniętą. Można wnosić apelację do instancyi drugiej. Na szczęście mogę oprotestować wyrok I Instancji samodzielnie, nie tak, jak w sprawie podatków, gdzie “kasację” może spłodzić jeno prawnik za nie mniej, niż 450 zeta.
  Im szybciej zakończę wszystkie procedury odwoławcze w “polskich” sądach, tym szybciej będę mógł odwoływać sie od tego bezprawia. Tak też pierwszy stopień pokonałem. Mogła przecież sędzia wyznaczyć kolejną i kolejną sprawę, przesłuchiwać strony przez 10 lat.
  Do tego sędzia chyba nie zdając sobie sprawy, co robi, orzekła, że koszt sprawy wynosi 200 zeta, A JA WPŁACIŁEM PRZED SPRAWĄ 450. Tak też powinni mi teraz zwrócić 250 nadpłaty. Czyli jest jakiś progres, jest dobrze
  .
  Andrzej Szubert: A Pan się łudził, że wygra? Tzw. prawodawstwo zachodu, łącznie z “konstytucjami” oparte na prawie rzymskim to prawo gumy – można je naginać i naciągać na wszystkie strony. W rzymskim prawie była kategoria “mówiących narzędzi” – niewolników. I oni nie mieli żadnych praw. Jesteśmy “mówiącymi narzędziami”…

  Krzysztof KORNATOWICZ:
  Wczoraj oczywiście przegrałem sprawę o złamanie art.68 KP, za co wystąpiłem z roszczeniem 500 tyś zł.
  W uzasadnieniu sędzia podała, że w zapisie owego artykułu 68 KP nie ma jednoznacznego zwrotu “prawo do darmowego świadczenia medycznego” i to było podstawą jej decyzji.
  Myli się jednak sędzia, albowiem Konstytucja Polski to nie jest zapis dziecka z przedszkola. Nie znajdują się w niej zbędne byty i zapisy. Z logicznego czytania tekstu zawartego w art. 68 KP wynika, że każdy ma prawo do równego dostępu do świadczeń medycznych świadczonych w “państwowych” zakładach opieki zdrowotnej, opłacanych nie przez Kornatowicza, ze składek ZUS, ALE Z FUNDUSZÓW PUBLICZNYCH

  1. Jeśli nie byłyby to świadczenia darmowe, to taki zapis byłby zbędnym bytem. Można by dla zapisać w konstytucji inne zbędne byty, na przykład, że “każdy ma prawo do oddychania, jedzenia i wydalania”. Ale takich oczywistych oczywistości się nie pisze, bo to są właśnie zbędne byty. Podobnie jak się nie pisze, że każdy ma prawo do nowiutkiego, wypasionego jachtu i Mercedesa, pod warunkiem, że go zakupi za uczciwie zarobione własne pieniądze.
  Skoro uznano, że należy to wpisać w treść konstytucji, to logicznym się staje, że chodzi o to ( zapis punktu 2 art 68), że władze publiczne gwarantują każdemu ten równy dostęp !
  Rzymska paremia, która jest fundamentem wszystkich cywilizowanych praw podaje;
  Salus populi suprema lex esto – dobro ludu powinno być najwyższym prawem

  2. Państwo ma obowiązki w stosunku do swoich obywateli. Jednym z nadrzędnych obowiązków cywilizowanego, demokratycznego państwa w stosunku do jego obywateli jest zabezpieczenie zdrowotne społeczeństwa.
  Uzależnienie spełnienia tego obowiązku państwowego w stosunku do jego obywateli od narzuconej jego 2,2 milionowej części świadczenia ogromnego haraczu ZUS-owskiego, w wysokości 1330 zł miesięcznie i to przez 40 lat bez względu na uzyskany dochód, co odnosi się do tej części społeczeństwa, która żyje z prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest pogwałceniem wszelkich norm etycznych, moralnych, logicznych, jest zaprzeczeniem demokracji i sprawiedliwości społecznej . Jest wreszcie aktem czystego barbarzyństwa bliższym rządom krwawych tyranów, niż demokratycznym, cywilizowanym ojczyznom .

  3. Jeśli obywatel Kornatowicz myli się w odczycie i zrozumieniu art. 68 KP, jeśli ustawodawca i służby polskiemu narodowi zapisały w art. 68 konstytucji jednak byt zbędny, który można niejednoznacznie interpretować, to WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI W TYM OBSZARZE MUSZĄ BYĆ INTERPRETOWANE NA KORZYŚĆ OBYWATELI, ALBOWIEM KONSTYTUCJA POLSKI JEST ZAPISEM PRAW OBYWATELI I OBOWIĄZKÓW PAŃSTWA W STOSUNKU DO JEGO OBYWATELI !
  Nie można interpretować praw suwerena, faktycznego właściciela Polski, jakim jest Naród, Polacy, w Kornatowicz w 1/40 000 000, przeciwko niemu, albowiem naród jest tutaj panem, NARÓD, a nie jego służący ! Prawa mają służyć “panu” suwerenowi, właścicielowi Polski, a nie służącemu do jasnej Anielki !
  A zatem – każde wątpliwości z nieprecyzyjnie, niechlujnie, niedbale zapisanej konstytucji należy interpretować z korzyścią dla Kornatowiczów ( amen )

  4. III RP jest kontynuacją państwa polskiego. Przejęła go bezkrwawo, w podstępie znanym powszechnie jako “Okrągłostołowy”, po poprzedniku, po Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej.
  W poprzednim, podobno strasznym systemie obywatele posiadali prawo do darmowej opieki lekarskiej, która faktycznie świadczona była. Nie można zatem od zapisania w 1997 roku “Konstytucji Kwaśniewskiego” ukraść ten przywilej narodowy narodowi, bez rozpisania referendum, zapytania publicznego – czy naród zgadza się, aby uzależnić dalsze darmowe świadczenia lekarskie od ogromnego haraczu ZUS-owskiego, zwanego “składką” dla kilku milionów Polaków ?
  Naród świadomie nigdy nie pozbyłby się tego przywileju, albowiem służy on jego bezpieczeństwu i kondycji. Naród dobrze zdaje sobie sprawę, że zdrowie jednego obywatela bezpośrednio przekłada się na zdrowie innych obywateli ( patrz ebola, cholera, dżuma, tyfus, gruźlica, choroby weneryczne, grypa i piździawa).
  A zatem – kto ukraść chce podstępem przywileje narodowe właściciela Polski – jego służący – służby ustawodawcze, czy insze służące narodowi – służby sądownicze ? PRZYZNAĆ MI SIĘ TU KURWA MAĆ NATYCHMIAST, ALBO JESZCZE PRĘDZEJ, Kto z trzech służb zamierza obrabować Polaków z ich przywilejów ?!

  Tak w zarysie będzie brzmiała moja apelacja od wyroku “Sądu” Okręgowego w Gdańsku . Na szczęście mam prawo sam ją zredagować i złożyć, co po uzyskaniu pisemnego wyroku wraz z uzasadnieniem uczynię.

  Krzysztof Kornatowicz

  Obrońca Praw Człowieka w Polsce
  e-mail kornatk@gmail.com
  502-42-13-32

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s