Jak się sprawy w Polsce mają: Zapisać i rozdać znajomym – TO JEST ROZKAZ PATRIOTYCZNY!

 

1. Brak dostępu do broni dla uczciwych i ciężko pracujących obywateli.

1b. Odbieranie licencji na posiadanie broni ludziom którzy takową legalnie posiadali, a są zdrowi psychicznie i nie byli nigdy karani…

2. Podatki rzędu 80%.

3. Wszechobecny wyzysk i umowy śmieciowe.

4. Głodowe pensje.

4b. Brak legalizacji marihuany (prawie wszędzie na świecie jest legalizowana do celów medycznych). Konopie, to prastary słowiański dar Natury, który nam siłą odebrano. Element niewolnictwa dziejącego się współcześnie.

5. Wysokie oprocentowanie kredytów mieszkaniowych i niskie lokat bankowych.

6. Pogarda polityków i urzędników wobec własnego narodu.

7. Szczucie Polaków na Rosję i prowokowanie sąsiada Rosji.

8. Depopulacja własnego narodu każdym możliwym sposobem, a jest ich całkiem sporo.

9. Kradnięcie pomysłów i patentów przez obce służby (mosad,cia).

10. Korupcja w urzędach i w policji.

11. Najdroższe autostrady na świecie.

12. Brak perspektyw dla młodego pokolenia.

13. Nepotyzm i kastowość.

14. Przymusowe szczepienia dzieci.

16. TAJEMNICA OGÓLNA, BARDZO NIEBEZPIECZNA NIEPORUSZANA, NIEDOTYKANA, MAFIJNY HANDEL ORGANAMI LUDZKIMI.

15. Wprowadzenie CETY i żywności modyfikowanej GMO.

16. Zrujnowanie całkowicie małych gospodarstw rolnych i biznesów rodzinnych.

17. Wywalanie w błoto kasy państwowej nie tam gdzie trzeba np. miliony w ukraińskie drogi.

18. Ustawa 1066 zmodyfikowana na jeszcze gorszą – możliwe obce wojska w Polsce z bronią ostrą na terenie całego państwa Polskiego nie tylko na wyznaczonych poligonach wojskowych. Możliwość używania tej broni ostrej nawet do mundurowych służb Polskich.

19. Odprawianie żydowskich obrzędów chanuki na terenie Polski z osobami na wysokich szczeblach państwowych.

20. Budowanie meczetów dla bandytów islamskich, i wspieranie ich chorych ideologii nie zgodnych z polskimi zwyczajami.

21. WSZECHOBECNE KŁAMSTWO I OSZUSTWO PROPAGANDOWE W’ŚCIEKO SZWABSKO-ŻYDOWSKICH MEDIACH (gazety, radio, telewizja ale też i internet interia, onet, o2, wp , FaceBook i inne).

22. Wymuszona rejestracja kart telefonicznych typu prepaid – tym samym utrata anonimowości i możliwe namierzanie i inwigilowanie ludzi. (to jak pokazywanie służbom na całym świecie dowodu osobistego nr pesel i pokazywanie gdzie jesteśmy na daną chwilę z kim rozmawiamy i co mówimy ,bo wszystko jest od iluś lat nagrywane.)

23. Wprowadzenie wojsk syjonistyczno-jankeskich do Polski – stworzenie ogromnego zagrożenia dla życia Polaków !

24. Dzielenie i rozbijanie solidarności narodu Polskiego przez rząd, opozycję, organizacje pozarządowe, niektóre media internetowe i wrogie Polakom stowarzyszenia.

25. Zabijanie polskich dzieci i dorosłych tzw. szczepionkami. (Słuchać tego co mówi Hubert Czerniak, Jerzy Zięba, doktor Majewska.) To jest Holokaust Polaków przez żydowsko chazarskie farmacje szczepionkowe. (żydzi się nie szczepią i nie myją nawet zębów pastą z fluorem).

26. Antypolskie ustawy – zagrożenia dla podmiotowości Polski – ustawy S. 447 i HR 1226 (wywieranie sankcji na Polskę przez Usrael np. wyimaginowane roszczenia żydołaków 65 a później 300 milionów dolarów od Polaków za wojnę i szkody spowodowane przez Niemców.)

27. Bezkarność koterii “prawników”i mafiosów korporacji farmaceutycznych w białych kitlach, znanych nam z każdej przychodni rejonowej pod nazwą „lekarzy”.

28. Zakaz ziołolecznictwa i zakaz metod naturalnych.

29. Sprzedaż importowanych odpadów bitumicznych trujących powietrze naszych miast  jako wysokiej jakości węgla opałowego (w związku z tym zamykanie i sprzedawanie Polskich kopalń).

30. W mass mediach ogólne ogłupianie i „duraczenie” Polaków nic nie wartymi jałowymi programami telewizyjnymi, do tego stopnia, że mało któremu rodakowi chce się znaleźć w Internecie, czy bibliotece,  i przeczytać prawdę samodzielnie, i myśleć nad tym – co wskazuje na ewidentne “zzombienie”.

31. Proszę zwiększać listę – byle byłaby zgodna z prawdą…

„CO WY O TYM MYŚLICIE? CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ? CZY STAŁA SIĘ POLIGONEM EKSPERYMENTALNYM? JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE, KTÓRE MÓWI „NIE” POLITYCE CHAOSU TO POLSKA. JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE Z SILNYMI WARTOŚCIAMI NARODOWYMI TO POLSKA.

JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE, KTÓRE MÓWI „NIE” EKIPOM RZĄDZĄCYM KIEDY ZACZYNA SIĘ BUDZIĆ ŚWIADOMOŚĆ TO POLSKA. I NAGLE ….

2015 – IZRAELSKI KNESET OBRADUJE W KRAKOWIE

2016 – DOWÓDZTWO NATO OBRADUJE W WARSZAWIE

2016 – DOWÓDZTWO RELIGI ŚWIATOWEJ OBRADUJE W KRAKOWIE

2016 – POJAWIAJĄ SIĘ „DZIWNE” MGŁY SMOGOWE (MEDIA MÓWIĄ, ŻE PYŁ ZNAD SAHARY!)

2016 – „KOD” WRAZ Z „PiS” I „PO” SKŁÓCAJĄ POLAKÓW DO GRANIC ABSURDU

2016 – PREZYDENT WYMUSZA SZCZEPIENIE POLSKICH DZIECI ZABÓJCZĄ SZCZEPIONKĄ PNEUMOKOKOWĄ (AFERA KORUPCYJNA, SZCZEPIONKA WYCOFANA Z INNYCH KRAJÓW, NAJWYŻSZA TOKSYCZNOŚĆ OBOK MMR I HPV)

2016 – PREZYDENT WYMUSZA SZCZEPIENIE POLSKICH DZIEWCZĄT ZABÓJCZĄ SZCZEPIONKĄ HPV, KTÓRA POWODUJE BEZPŁODNOŚĆ

2016 – ODSZKODOWANIA DLA ŻYDÓW  Z KIESZENI POLAKÓW ZA PRZEŚLADOWANIA WOJENNE Z RĄK NAZISTÓW NIEMIECKICH.

2016 – POLSKI PREZYDENT NAZYWA PUBLICZNIE POLSKĘ JAKO „POLIN” – RZECZPOSPOLITA PRZYJACIÓŁ Z SYJONISTAMI

2017 – POLSKI SEJM PO, PIS, KOD ZAPRASZA OKUPACYJNĄ ARMIĘ US (NIE ZDEJMUJĄ USTAWY 1066 A MODYFIKUJĄ NA JESZCZE GORSZĄ.)

2017 – NAJWIĘKSZE STĘŻENIE TOKSYCZNEGO SMOGU W POWIETRZU W CAŁEJ UE

2017 – WYMUSZONA REJESTRACJA KART PREPAID – KOMPLETNY BRAK PRYWATNOŚCI. (TWÓJ NUMER TELEFONU TO PESEL Z DOWODU OSOBISTEGO !)

2017 – SPRZEDANE WODOCIĄGI JUDEOSATANISTOM (CO BĘDĄ TERAZ FLUOROWAĆ WODĘ I TRUĆ POLAKÓW?)

2017 – RAKOTWORCZE GMO W TWOIM SKLEPIE / ŻOŁĄDKU (CETA I TTIP)

2017 – AMERYKANIE CHCĄ PRZEBUDOWAĆ PERONY W WIELKICH MIASTACH W POLSCE POD RAMPY DLA CZOŁGÓW.

2018 – ANTYPOLSKIE USTAWY 447 I 1226 ROBIĄ SIĘ CORAZ GŁOŚNIEJSZE, NIESTETY (NIE)RZĄD PIS NIE ROBI W TYM TEMACIE ABSOLUTNIE NICZEGO. SPRAWA JEST NIESTETY POWAŻNA, BO JEST ZAGROŻENIEM NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI.

(USTAWA IPN TO ŚCIEMA DO TELEWIZORA JEST TYLKO DLA OKA I UCHA – NIKT TEGO NIGDY NIE SPRAWDZI I NIE WCIELI W ŻYCIE. A MOŻE BYĆ TAK, ŻE BĘDĄ ŁAPAĆ POLAKÓW ZA BZDURY NP. ŻE CIASTKA UŁOŻYLI NA PIKNIKU W SYMBOL SWASTYKI. ZRESZTĄ ZA GRANICĄ TO JUŻ W OGÓLE NIE OBOWIĄZUJE I NIE DZIAŁA, WIĘC JEST PO CHUJU FEST! RACZEJ JEST TO SKIEROWANE PRZECIWKO POLAKOM, BO ZA DUŻO ŻYDOWSTWA SIĘ ROZPLENIŁO W TYM JAK TO ONI MÓWIĄ “POLIN”.)

2018 – ŻYDKI CHCĄ OKRAŚĆ POLSKĘ Z 65-300 MILIARDÓW ZA SZKODY ZROBIONE PRZEZ NIEMCÓW PODCZAS DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ. KIEDY ZACZNIESZ MYŚLEĆ? KIEDY ZROZUMIESZ, CO SIĘ DZIEJE?””

 

A teraz na koniec garść „trudnych” pytań do polskich mentalnych niewolników i zmanipulowanych. Rosja chce wojny Jeżeli Ty również boisz się “rusków”, uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie Zachód, przeczytaj poniższe pytania, i sam sobie odpowiedz, kto to wszystko robi:

1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy “Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?

2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej “transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?

3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?

4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?

5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?

6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?

7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie? 8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?

9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?

10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?

11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?

12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?

13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?

14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?

15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?

16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?

17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?

18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?

19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?

20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?

21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?

22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?

23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?

24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?

25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?

26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?

27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?

28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?

29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?

30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do “odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?

31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca “kaźni Rosjan” i “polskich morderców”?

32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o “mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o “polskich obozach koncentracyjnych”?

33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?

34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?

35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?

36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?

37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?

38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?

39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?

40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?

41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?

42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?

43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?

44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?

45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?

46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?

47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?

48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?

49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?

50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?

51. Czy to Rosjanie wykupili Polskie wodociągi?

52. Czy to Rosjanie wprowadzili wymuszane ustawy 1066 447 1226 ?

53. Czy to Rosjanie wymuszają od narodu Polskiego 65-300 miliardów odszkodowań za zniszczenia Polskiego majątku przez niemcy?

Polacy rozpowszechniajcie te bardzo ważne linki krytyków społecznych z kolumny po prawej stronie tego blogu – zrozumcie, że robicie to w swoim własnym interesie.

Błagam …

 

PS.

polfejs.com (polski facebook) – kto siedzi na żydowskim FB, ten głupi ciul…

Wpisz “Pipe Gun” w YouTube – naboje od dobrego leśniczego, świadomego prawdziwego Polaka – żebyś nie stał(a) bezbronnie jak cielak do uboju jak zajdzie potrzeba się bronić.

Zbieraj żywność i 3 x wiecej wody niż myślisz, sprzęt survialowy, apteczki, ubrania konkretne itp.

Źródło: znalezione w sieci, sam to znajdź

5 uwag do wpisu “Jak się sprawy w Polsce mają: Zapisać i rozdać znajomym – TO JEST ROZKAZ PATRIOTYCZNY!

 1. Polska zostala sprzedana w 1985 roku podczas spotkania Jaruzelski i Rockefeller w Nowym Jorku. Gorbaczow dał na to zielone światło i pełną zgodę. Po tym spotkaniu wojskowe służby specialne zakładały spółki wyprowadzające dziesiątki milionów dolarów z PRL-u. Po prostu przygotowywano sie do rozgrabienia PRL-u i zniszczenia polskiego przemysłu. Na tej masie upadłościowej, po zaspokojeniu się dawnych władców nad Polakami, syjoniści z Usraela zgodnie ze swoją umową, przejęli administrację centralną państwa wg projektu Judeopolonii (Polin) w obszarze granic dawnej IIRP, stąd wcześniejsze przejęcie przez syjonistów usraelskich administracji na Ukrainie, co zostało już właśnie dokonane. Palestynizacja Słowian nad Wisłą i Dnieprem zakończy się całkowitą ich, tzw. „pokojową”, eksterminacją. Przynajmniej taki projekt jest realizowany na naszych oczach, tylko nie każdy Polak (z powodu paraliżującego umysł lęku) chce te oczy mieć szeroko otwarte.

  Polubienie

 2. ZBROJNE INTERWENCJE USA: OD WOUNDED KNEE PO SYRIĘ:

  1890 – Południowa Dakota – wojska amerykańskie zmasakrowały Indian – słynna masakra w Wounded Knee

  1890 – Wojska USA napadły na Argentynę

  1891 – Napaść na Chile i walka z obrońcami Chile, których jankesi nazwali ‚nacjonalistami’

  1891 – Napad na Haiti i stłumienie buntu Murzynów

  1892 – Idaho – masakra górników w kopalniach srebra

  1893 – Hawaje – napad zbrojny, który zakończył się całkowitym zniszczeniem królestwa.

  1894 – Nikaragua – okupacja Bluefields

  1894-95 – Napaść na Chiny – flota i wojsko ‚interweniują’ w wojnie japońskiej

  1894-96 – Korea – piechota USA okupuje Seul

  1895 – Panama – USA zaatakowały prowincje Kolumbii

  1896 – Nikaragua – wojska USA lądują w Corinto

  1898-1900 – Chiny – wojska amerykańskie tłumią rewolucję bokserów

  1989-1910 – Filipiny – Amerykanie pokonały hiszpańskie oddziały; wymordowały 600 tysięcy tubylców (ludobójstwo?)

  1898-1902 – Kuba – Amerykanie podbili hiszpańska Kubę

  1898 – Guam – flota amerykańska i wojsko wymordowały tubylców; Guam do tej pory służy jako baza

  1898 – Nikaragua – zdobycie portu San Juan der Sur

  1899 – Samoa (na Pacyfiku) – bitwa o następstwo tronu

  1901 – Oklahoma – armia rozgromiła bunt Indian Creek

  1901-1914 – Panama – walki o Kanał Panamski

  1903 – Honduras – stłumienie rewolucji przeciwko USA

  1903-04 – Dominikana – stłumienie rewolucji przeciwko USA

  1904-05 – Korea – udział w wojnie rosyjsko-japońskiej

  1906 – Kuba – interwencja w wyborach na Kubie

  1907 – Nikaragua – podbój kraju, tzw. dyplomacja dolarowa; ustanowienie ‚protektoratu’

  1907 – Honduras – okupacja kraju w czasie wojny z Nikaraguą

  1908 – Panama – zbrojna interwencja w czasie elekcji

  1910 – Nikaragua – atak na Bluefields i Corinto

  1911 – Honduras – zbrojna interwencja w wojnie domowej

  1911-41 – Chiny – zbrojna okupacja Chin

  1912 – Kuba – zbrojna interwencja w wojnie domowej wywołanej przez USA

  1912 – Panama – zbrojna interwencja w czasie wyborów

  1912 – Honduras – zbrojna interwencja w ‚obronie interesów USA’

  1912-33 – Nikaragua – zbrojny napad i okupacja kraju

  1913 – Meksyk – zbrojna interwencja w czasie rewolucji

  1914 – Dominikana – walki z rebeliantami o Santo Domingo

  1914-18 Meksyk – mordowanie ‚nacjonalistów’ broniących kraju

  1915 – Teksas – stłumienie rebelii „Plan of San Domingo”

  1916-24 – Dominikana – zbrojna okupacja

  1917-33 – Kuba – militarna okupacja

  1917-18 – Niemcy (I wojna światowa) – wojna z Niemcami

  1918-22 – Rosja – zbrojna interwencja w walkach bolszewickich

  1918-20 – Panama – zbrojna interwencja w czasie i po wyborach

  1919 – Honduras – zbrojna interwencja w czasie kampanii wyborczej

  1919 – Jugosławia – zbrojna pomoc Włochom przeciwko Serbom w Dalmacji

  1920 – Gwatemala; rozbicie związkowców

  1922 – Turcja – mordowanie nacjonalistów w Smyrnie

  1922-27 – Chiny – wojska amerykańskie zaangażowane w rewolucję

  1923 – Meksyk – bombardowanie Calles

  1924-25 – Honduras – wojska USA interweniują w elekcji

  1925 – Panama – wojska USA rozpędzają strajk generalny

  1927-34 – Chiny – militarna okupacja kraju przez wojska USA

  1932 – El Salvador – okręty USA wysłane w czasie powstania Martiego

  1941-45 – udział w II wojnie światowej; bombardowanie Hawajów, Włoch, Niemiec, Japonii

  1945 – Japonia – bombardowanie Hiroszimy i Nagasaki bronią atomową

  1946 – Iran – zagrożenie Iranu bronią atomową

  1946 – Jugosławia – flota USA; zagrożenie bronią atomową

  1947 – Urugwaj – zagrożenie bronią nuklearną: manewry bombowców

  1947-49 – Grecja – zbrojna interwencja w wojnie domowej

  1948 – Niemcy – popisy bronią atomową celem zastraszenia

  1948-49 – Chiny – zagrożenie nuklearne ze strony USA

  1948-54 – Filipiny – wojna przeciwko powstaniu Huka

  1950 – Puerto Rico – krwawe stłumienie powstania o niepodległość w Ponce

  1951-53 – Korea – bombardowanie, artyleria i zagrożenie nuklearną; bazy woskowe są do tej pory

  1953 – Iran – Amerykanie przeprowadzili krwawy zamach stanu na demokrację i wprowadzili na tron szacha

  1954 – Wietnam – oblężenie i bombardowanie; zagrożenie nuklearne

  1954 – Gwatemala – bombardowanie Gwatemali z baz w Nikaragui za karę, że rząd w Gwatemali znacjonalizował firmy USA

  1956 – Inwazja na Egipt; straszenie bronią nuklearną

  1958 – Liban – armia i piechota USA okupują kraj; stłumienie rebelii

  1958 – Irak – straszenie bombą nuklearna; ostrzeżenie przed inwazją w Kuwejcie

  1958 – Wojskowa interwencja w Panamie

  1960-75 – Wietnam – ponad milion ofiar najdłuższej wojny i krwawej okupacji kraju

  1961 – Kuba – nie całkiem udana inwazja USA

  1961 – Niemcy – kryzys z powodu Muru Berlińskiego; stan pogotowia

  1962 – Laos – militarna interwencja w wojnie partyzanckiej

  1962 – Kuba – blokada; kryzys z ZSRR

  1963 – Irak – zamach stanu, zamordowanie prezydenta i sprowadzenie Husajna z wygnania

  1964 – Panama – wojna o Kanał Panamski; mordowanie mieszkańców

  1965 – Indonezja; miliony pomordowanych w zamachu zorganizowanym przez CIA

  1965-66 – Dominikana – wojskowa interwencja w w czasie wyborów

  1966-67 – Gwatemala – interwencja ‚zielonych beretów’ przeciwko powstańcom

  1969-75 – Kambodża – ponad dwa miliony zabitych w czasie bombardowań; głód, nędza i chaos polityczny

  1970 – Oman – inwazja

  1971-73 – Laos – bombardowanie dywanowe kraju

  1973 – Chile – zamach stanu na demokratycznie wybrany rząd Allende

  1975 – Kambodża – bombardowanie kraju

  1976-92 – Angola – mordowanie powstańców

  1980 – Iran – odbicie zakładników w ambasadzie i rebelia

  1981 – Libia – zbombardowanie samolotów libijskich

  1981-92 – El Salvador – wojna z powstańcami

  1981-90 – Nikaragua – wojna z powstańcami (Contras)

  1982-84 – Wojna USA w Libanie

  1983-84 – Wojskowa inwazja w Grenadzie

  1983-89 – Honduras – budowa baz amerykańskich na granicy

  1984 – Iran – zestrzelenie irańskich samolotów nad Zatoką Perską

  1986 – Libia – bombardowanie kraju; zamach na Kadafiego

  1986 – Boliwia – bombardowanie plantacji kokainy

  1987-88 – Iran – USA pomaga Irakowi bombardować Iran

  1989 – Libia – zestrzelenie libijskich samolotów

  1989 – Virgin Islands (Wyspy Dziewicze) – wojskowa interwencja

  1989 – Filipiny – militarna ochrona w czasie puczu

  1989 – Panama – krwawy zamach stanu zorganizowany przez USA

  1990 – Liberia – wojna domowa

  1990-91 – Arabia Saudyjska – interwencja wojskowa (540 000 wojska stacjonującego w Omanie, Katarze, Bahrajn, Izraelu i Emiratach)

  199-91 – Irak – blokada portów i bombardowanie; ponad 200 000 zabitych w czasie inwazji na Irak, poważne zniszczenie armii irackiej

  1991 – Kuwejt – militarna interwencja i powrót królewskiej rodziny na tron

  1991-2003 – Irak; bombardowanie kraju; sankcje ekonomiczne

  1992-94 – Somalia; zbrojna okupacja w czasie wojny domowej

  1992-94 – Jugosławia; NATO blokuje Serbię i Czarnogórę

  1993 – Bośnia – bombardowanie Serbów

  1994 – Haiti – krwawy zamach stanu przeciwko rządom wojskowym (polskie wojsko też brało udział)

  1996-97 – Zair (Kongo) – rewolucja w Kongo

  1997 – Liberia – wojskowa interwencja

  1997 – Albania – wojskowa interwencja

  1998 – Sudan – zbombardowanie fabryki lekarstw

  1998 – Afganistan – ataki na ośrodki treningowe CIA

  1998 – Irak – bombardowanie kraju

  1999 – Jugosławia – NATO bombarduje Serbię i okupuje Kosowo

  2000 – Jemen – bombardowanie Adenu

  2001 – Macedonia – NATO interweniuje w sprawie albańskich rebeliantów

  2001 – Zburzone wieże WTC w NY przez wewnętrzne służby USrAela CIA itp. by wywrzeć w ludziach poparcie na wojnę w Afganistanie, i wprowadzić system do inwigilacji-przeszukiwania każdego człowieka pod pretekstem terroryzmu. 1 Akcja lądowa: Mazar-i Szarif 2 Zdobycie Kabulu, 3 Atak na Kunduz, 4 Zdobycie Kandaharu, 5 Bitwa o twierdzę Tora Bora, 6 Powołanie wojsk ISAF i ustanowienie nowego rządu.

  2001 – Inwazja na Afganistan, która trwa do tej pory. 1 Akcja lądowa: Mazar-i Szarif 2 Zdobycie Kabulu, 3 Atak na Kunduz, 4 Zdobycie Kandaharu, 5 Bitwa o twierdzę Tora Bora, 6 Powołanie wojsk ISAF i ustanowienie nowego rządu.

  2002 – Jemen – ataki dronami na ludność cywilną

  2002 – Filipiny – wojna z powstańcami

  2003 – Kolumbia – wojna z powstańcami

  2003-11 – Irak – najazd na Irak, zamordowanie Husajna, zniszczenie kraju, okupacja militarna (160 000 żołnierzy USA)

  2003 – Liberia – walki z powstańcami

  2004-05 – Haiti – zamach stanu na Arystydesa; okupacja wojskowa USA

  2005 – Pakistan – bombardowanie kraju przez USA; ataki dronów

  2006 – Somalia – zamach na islamski rząd

  2008 – Syria – ostrzeliwanie kraju z terenu Iraku

  2008 – Gruzja /Osetia Płd. – kolorowa rewolucja w Gruzji i krwawa prowokacja w Osetii

  2009 – Jemen – regularne bombardowanie kraju przy pomocy Arabii Saudyjskiej

  2011 – Libia – napaść zbrojna na kraj, zbombardowanie wsi i miast; zamordowanie Kadafiego

  2011 – Syria; wojna w Syrii o gazociąg

  2013 – Ukraina – zamach stanu i przygotowanie rewolucji

  2014 – Irak – interwencja zbrojna, rewolucja w kraju i walki powstańcze

  2014 – Syria – bombardowanie kraju przy pomocy ISIS

  2016 – WOJSKA NATO PRZYGOTOWUJĄ INWAZJĘ NA SYRIĘ

  2018 – czas na burdel w Polsce ! usraelskie wojsko i sprzęt militarny już jest, po instrukcje też latają do Izraela….

  Polubienie

 3. Szczypta pisowskich „dokonań”:

  1. CETA I GMO przegłosowane

  2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary

  3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela

  4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy

  5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza

  6. Włażenie Żydom w dupę, 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.

  7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy

  8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa

  9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł

  10. Brak repolonizacji mediów

  11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców

  12. Brak opodatkowania obcych kapitałów

  13. Podwyżki podatków

  14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal

  15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę

  16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3 lata = jak za okupacji

  17. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku

  18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.

  19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja

  20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są

  21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń

  22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo

  23. roszczenia żydowskie

  24. przyjmowanie imigrantów z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin i to bardzo dużo

  25. brak reakcji na podpisanie aktu 447

  26. zakłamywanie rzeczywistości i bajdurzenie o samych sukcesach

  27. cały czas odwlekanie ustawy w obronie najmłodszych

  28. robienie wszystko z podkulonym ogonem co powie usrael

  29. zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiota, żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% straty !

  30. sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI !

  31. ponad 2 mln ukraincow w Polsce

  32. za sprawa kolejnych podatkow wyjazd polaków z Polski za chlebem

  33. dziwne konszachty z ludźmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz

  34. i co myślisz że to tylko pisiory ? pis po psl nowoczesna cale antypolskie barachło – to jedno i to samo zło.

  Na koniec: 10 przykazań manipulacji spoleczeństwem Noam Chomsky. 1. Rozpraszanie uwagi. 2. Problem- reakcja – rozwiązanie . 3. Odwlekanie zmian. 4. Stopniowanie zmian. 5. Mów do społeczeństwa jak do dziecka. 6. Skupienie na emocjach a nie na faktach. 7. Ignorancja i przeciętność. 8. Utwierdzanie że przeciętność jest ok. 9. Zamiana buntu na poczucie winy. 10. Poznawanie ludzi, lepiej niż oni sami siebie…

  Polubienie

 4. Szczypta platformerskich (PO) „dokonań”:
  1) Afera taśmowa

  2) Afera hazardowa

  3) Afera wyciągowa

  4) Afera stadionowa

  5) Afera autostradowa

  6) Afera stoczniowa

  7) Afera AmberGold

  8) Afera Elewarru

  9) Afera z informatyzacją MSW

  10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru

  11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę)

  12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych

  13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)

  14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn

  15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)

  16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)

  17) Podniesienie VAT-u na wszystko

  18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców

  19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych

  20) Podniesienie akcyzy na paliwo

  21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)

  23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej

  24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)

  25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego

  26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego

  27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

  28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

  29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej

  30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń

  31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066)

  32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi

  33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013

  34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych

  36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)

  38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej

  39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);

  40) Ograniczenie potencjału militarnego

  41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej

  42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy „Obywatelskiej”)

  43) Celowe utajnienie raportu o szkodliwości soli drogowej oddawanej do mięsa,

  44) Przegłosowanie ustawy o dożywotnich emeryturach odszkodowawczych dla Żydów za Holokaust.

  Właściwie wszystkie opcje polityczne dotychczas wybierane do Parlamentu RP działały na szkodę Polski i Polaków, a sprzyjały jedynie obcym nacjom, organizacjom i korporacjom/firmom.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s