Czy Polacy zagłosowali w Australii?

W Australii: 1. PiS, 2. PO (niemal ex aequo) i daleko, daleko… 3. Palikot oraz dramatycznie niska frekwencja. Największy przegrany? Jak zwykle, naród polski: Słowianie-Lechici.
5 rano September 2012

Wyniki wyborów w Australii do Sejmu RP (9 października 2011 r.)

Wyniki te nie różnią się od tych z Polski, frekwencja podobnie niska. Na ok. 164 tys. Australijczyków przyznających się do polskich przodków oraz ok. 54 tys. mieszkańców Australii urodzonych w Polsce i wciąż mówiących w domu w języku polskim (dane z Cenzus), w głosowaniu 2011(osobistym i korespondencyjnym) wzięło udział zaledwie 1200 osób.

Kogo Ci bojkotujący wybory „olali”? Czy oni myślą, że wypięli się na PO, PiS, Palikota, na międzynarodówkę syjonistów, że wypięli się na tych „onych”?

Ludzie! Przecież ci „oni” nie przejmują się niską frekwencją, nigdy się nie przejmowali, niby dlaczego mieliby się tym przejmować(?). Oni się dalej nawzajem powybierali, mają znowu legalny sejm, senat i władzę nad wami, w każdym najmniejszym calu. Wy Rodacy, to wypięliście się przede wszystkim sami na siebie, na swoje dzieci i przyszłe polskie pokolenia oraz na mnie, ja głosowałem… jak zwykle bez Was. Mój głos w tabelach poniżej znajdziecie, jak zwykle, wśród tych najmniej popularnych: Lista nr 6 i Krzekotowski, wedle mojej instrukcji z tego komentarza (…na ostanie miejsca, na tych spoza sejmu)
http://socjologiakrytyczna.nowyekran.pl/post/28595,skonka-i-zagozda-do-rodakow-bojkotujemy-te-wybory-czy-nie#comment_236733

Uwagi:
1. Wyborcy głosowali na kandydatów do Senatu RP z okręgu wyborczego nr 44 (Warszawa).
2. Wyniki OKW 16 w Sydney obejmują również głosy oddane korespondencyjnie.

 

perykles

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s