Jak Kosher-Polonia promuje się polskim kosztem

 

Rosja chce wojny

Ci, co wciąż dają się nabrać syjon-propagandzie w Polsce na rzekome zagrożenie ze strony Rosji, niechaj zobaczą najpierw działania V kolumny, czyli „polskiej” dyplomacji (MSZ), w żydowskich rękach, na przykładzie jednej placówki MSZ z Sydnej.

Polacy, swoją polityczną biernością, dopuścili żydów do polskiego budżetu państwowego złożonego z podatków od polskiego podatnika i kredytów zaciągniętych na Polaków, w tym tych jeszcze nienarodzonych. Zatem żydzi używają tych polskich funduszy jak chcą, gdzie chcą i kiedy chcą. Ludzie mają tak w naturze, że wspierają swoją grupę, a nie obcą. Skoro żydowski interes rządzi się w Polsce, to wiadomo, że Polakowi została w udziale tylko nędza i bieda. Pasywność obywatelska ludu, zaprowadzi zawsze każdą demokrację, na szlaki niewolnictwa. Słowianin-Polak niewolnikiem w X w. się już urodził, w odróżnieniu od Słowianina-Lechity (zamordowany był w średniowieczu jako wolny człowiek między IX w., a XII w.), pytaniem jest, czy jego potomne dziecko w XXI w. zechce dalej żyć w niewoli. Jednak pamiętać nam trzeba, iż Wolność sama nie przychodzi, o Wolność trzeba walczyć.

Przedstawię teraz przykłady,
jak ten żydowski Konsul RP (z poprzedniej notki) za pieniądze polskiego podatnika z Polski, wraz z zaciągniętymi państwowymi kredytami, od innych światowych żydów, na potomków tegoż polskiego podatnika, propaguje „polską” kulturę w Sydnej. Poniżej lista przykładowych zaproszeń e-mailowych, jakie dostałem na moją e-skrzynkę pocztową, od Konsula do Polonusów, z ostatniego roku, na wydarzenia kulturalne organizowane i finansowane przez placówkę konsularną MSZ:
1) Szanowni Państwo, Przesyłam w załączeniu informacje o związanych z Polską wykładach: Prof. Jonathana Webbera z Instytutu Studiów Europejskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, na tematy związane z dziedzictwem kultury żydowskiej w Polsce – w Sydney w dniach 18 i 25 września oraz 16 i 23 października 2011 r.
2) W nawiązaniu do przesłanych wcześniej wiadomości serdecznie zapraszam też osoby mieszkające lub przebywające czasowo w Sydney na dwa kolejne wydarzenia organizowane w Konsulacie w najbliższych dniach: Promocję książki „Rose Petal Jam. Recipes & Stories from a Summer in Poland” autorstwa Beaty Zatorskiej i Simona Targeta – w czwartek 25 sierpnia o godz. 19.00.
– [na tym spotkaniu w języku angielskim dowiedziałem się od pana Simona Targeta – prywatnie męża lekarki Zatorskiej, że kuchnia polska jako taka nie istnieje, bo to w zasadzie wszystko jest kuchnia żydowska (sic!)]
3) Serdecznie zapraszam osoby mieszkające lub przebywające czasowo w Sydney na wydarzenie muzyczne w Konsulacie w najbliższym czasie: Wieczór z Beatą Wald [żydówka polskojęzyczna]– w sobotę 26 marca o godz. 19.00;
Serdecznie zapraszam na oba wydarzenia również Państwa australijskich znajomych. Wstęp oczywiście wolny. Spotkanie jest organizowane wspólnie z Australijskim Instytutem Spraw Polskich [AISP – to jest prywatna towarzyska grupa emerytów – żydów polskojęzycznych mieszkających w Sydnej – ale bardzo aktywnych w ramach polskich finansów „zażydzonego” Konsulatu RP w propagowaniu żydowskiej kultury wszem i wobec].
4) W ślad za wcześniej wysłanym zaproszeniem, uprzejmie przypominam też Państwu, że w najbliższy piątek 25 lutego o godz. 19.00 w sali Konsulatu odbędzie się spotkanie (w jęz. polskim) poświęcone książkom podróżniczym pani Basi Meder (organizowane wspólnie z Kołem Akademików Polskich). [B.M., to żydówka polskojęzyczna i KAP, to grupa żydów z Polski emigrujących do Australii w różnym czasie już nawet po roku 1955, którzy teraz są pozatrudniani w kilku placówkach akademickich w Sydnej w roli szeregowych wykładowców: matematyki, statystyki, humanistyki, etc.]
5) Serdecznie zapraszam osoby mieszkające lub przebywające czasowo w Sydney na dwa najbliższe wydarzenia w Konsulacie: Wieczór poetycko-muzyczny poświęcony wierszom pani Ludwiki Amber – w piątek 18 lutego;
6) Serdecznie zapraszam osoby mieszkające lub przebywające czasowo w Sydney na spotkanie z panem Krzysztofem Gieratem [to żyd polskojęzyczny], dyrektorem Krakowskiego Festiwalu Filmowego.
7) … w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych w naszym Konsulacie uprzejmie proszę kierować je bezpośrednio do: pani konsul Małgorzaty Gromann (malgorzata.gromann@msz.gov.pl) w sprawach paszportowych, obywatelskich i wizowych;
8) Pragnę Państwa poinformować, że Prof. A. Skotnicki – który przyjeżdża do Australii na zaproszenie Australijskiego Instytutu Spraw Polskich [to żydzi polskojęzyczni] – wygłosi wykład w języku angielskim na temat The Role of Oskar Schindler and Polish Righteous Among the Nations w The Sydney Jewish Museum (148 Darlinghurst Rd, Darlinghurst) w środę 10 listopada o godz. 11.00. Wstęp wolny. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie swojego udziału, do dnia 3 listopada, na telefon 9360 7999 albo e-mailem na adres education@sjm.com.au .
9) Serdecznie zapraszam osoby mieszkające lub przebywające czasowo w Sydney na wieczór literacki z panem Peterem Skrzyneckim, w trakcie którego zaprezentowany zostanie jego najnowszy, dwujęzyczny zbiór wierszy „Old World * New World / Stary świat * Nowy świat” Spotkanie odbędzie się w siedzibie Konsulatu  (10 Trelawney St, Woollahra) w sobotę 14 sierpnia 2010 od godz. 18.00, w języku angielskim.

10) Najnowszy e-mail od Konsula promujący kolejną żydówkę polską:

—– Original Message —–
From: Gromann Daniel
To: Konsulat Generalny RP w Sydney
Sent: Tuesday, September 27, 2011 4:21 PM
Subject: Z KG Sydney – Przegląd filmów A. Holland w Melbourne

Szanowni Państwo,
Pragnę Państwa uprzejmie poinformować o nadchodzących, związanych z Polską wydarzeniach kulturalnych w Melbourne:
W Melbourne w dniach 5, 12 i 19 października odbędzie się retrospektywny przegląd twórczości Agnieszki Holland, zorganizowany przez The Melbourne Cinémathèque i sponsorowany przez nasz Konsulat. W jego ramach zostaną wyświetlone następujące filmy: „Europa, Europa” (1990) i „Aktorzy prowincjonalni” (1979) – oba 05.10; „Olivier, Olivier” (1992) i „Kobieta samotna” (1981) – oba 12.10 oraz „Gorączka” (1980) i „Zdjęcia próbne” (1977) – oba 19.10. Wszystkie projekcje będą miały miejsce w ACMI (Australian Centre for the Moving Image) przy Federation Square. Więcej szczegółów w załączeniu oraz na stronach Melbourne Cinematheque (www.melbournecinematheque.org).

I tak dalej, itp., a to jest wypis publicznej propagandowej aktywności, tylko z jednej placówki dyplomatycznej RP na świecie (a polski podatnik ma ich setki do opłacania) i tylko z 12 miesięcy do tyłu. Skala syjonizacji i pacyfikacji kulturowej Polaków przez syjonistyczne żydostwo jest chyba obrazoburcza (?). Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Polsce jest już od nastu, a nawet dziesiątków lat zażydzone. Wspomnijmy II RP i ministra MSZ Józefa Becka (choć toczy się wciąż dysputa, czy to było pochodzenie żydowskie, czy flandryjskie).
Fakty

Naród niemiecki ma rozsiane po świecie Instytuty Goethego promujące NIEMIECKI JĘZYK I KULTURĘ. Naród brytyjski ma wszędzie British Counciles, promujące kulturowe dokonania ANGLOSASKIE. Francuzi mają swój Maison de France, Hiszpanie mają El Instituto Cervantes, a MY POLACY, CO MAMY?

Mamy żydów promujących swoją kulturę na nasz koszt. Czy my Polacy jeszcze jesteśmy narodem?

 

żydowscy kaci Polaków

4 uwagi do wpisu “Jak Kosher-Polonia promuje się polskim kosztem

 1. – niedawno, Polskę na biennale w Wenecji reprezentowala żydowska artystka z Izraela(!?), co wywolalo zasluzone oburzenie w kolach artystycznych. a, ze obylo sie bez wiekszych reperkusji, to teraz mamy wiecej tego samego.

  Polubienie

 2. W 1943 r. Koneczny ukończył „Cywilizację żydowską”. Wprawdzie przeciwstawia się w niej przemocy wobec Żydów, ale pisze: „Żyd, odżydzony cywilizacyjnie, rzadko kiedy popada w obojętność wobec świata; częściej lubi mu szkodzić. Stąd powszechne przekonanie o wielkiej szkodliwości nieszczerych wychrztów; doświadczenie zaś uczy, że niestety, olbrzymia ich większość wcale się nie nawraca. Chrzest im potrzebny, żeby się ukryć; rodzaj mimikry”

  Polubienie

 3. Kultura krytyki
  MacDonald Kevin
  Ewolucjonistyczna analiza zaangażowania Żydów w XX-wieczne ruchy intelektualne i polityczne,
  ISBN 978-83-61182-97-9,
  przeł. Michał Szczubiałka,
  oprawa miękka,
  145 x 205 mm,
  616 s.
  publikacja październik 2012

  Kevin MacDonald (ur. 1944), profesor psychologii ewolucyjnej na Uniwersytecie Kalifornijskim, należy do najbardziej kontrowersyjnych intelektualistów w USA, a „Kultura krytyki” jest najobszerniejszym i reprezentatywnym wykładem jego poglądów. MacDonald bada naród i kulturę żydowską od strony jej cech „rasowych” i etnicznych. Wychodzi z założenia, że Żydzi jako grupa reprezentują pewną strategię ewolucyjną: dobór grupowy. Polega ona na etnocentryzmie, który oznacza obronę własnej etniczności przy jednoczesnym osłabianiu etniczności innych grup. I tak np. w USA środowiska żydowskie propagują uniwersalne prawa człowieka w celu „rozmycia” dominacji ludności pochodzenia europejskiego (m.in. przez liberalne przepisy imigracyjne), ściśle pilnując zarazem integralności własnej grupy. Przykładami takiej działalności na polu intelektualnym byłyby psychoanaliza i szkoła frankfurcka, którymi autor w tym tomie poświęconym kulturowemu wymiarowi etnocentryzmu obszernie się zajmuje. Choć krytycy uznają czasem jego badania za antysemickie, a skrajna prawica chętnie się na nie powołuje, są to prace niezwykle rzetelne naukowo, oparte na ogromnej erudycji i błyskotliwym wywodzie (druzgocąca krytyka szkoły frankfurckiej z naukowego punktu widzenia jest tu warta lektury sama w sobie). MacDonald podjął temat tabu – żydowskiej etniczności – uważając, że brak takiej analizy we współczesnym świecie warunkują przede wszystkim uprzedzenia poprawności politycznej.

  Spis treści

  Rozdział I. Żydzi i radykalna krytyka kultury nieżydowskiej: wprowadzenie i teoria
  Rozdział II. Boasowska szkoła antropologii i zmierzch darwinizmu w naukach społecznych
  Rozdział III. Żydzi i lewica
  Rozdział IV. Zaangażowanie Żydów w ruch psychoanalityczny
  Rozdział V. Szkoła frankfurcka w socjologii i patologizacja więzi w społecznościach nieżydowskich
  Rozdział VI. Żydowska krytyka kultury nieżydowskiej: repryza
  Rozdział VII. Zaangażowanie Żydów w kształtowanie polityki imigracyjnej USA
  Rozdział VIII. Konkluzja: dokąd zmierzają Żydzi i Zachód?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s