Czy żydzi przejęli już całkowitą władzę nad Polakami w Polsce?

Żydzi: „goje żyją po to, by nam usługiwać…”, Ups!!!

„Nie-żydzi to zwierzęta pociągowe” – powiedział żyd z żyda do żydów w synagodze (w tajemnicy).

 

Źródło: http://www.rp.pl/artykul/552823-Rabin–goje-zyja-po-to–by-uslugiwac-Zydom.html

http://www.sfora.pl

 

           Skandal w Izraelu, gdzie media ukrytymi mikrofonami nagrały wystąpienie rabina Owadia Josefa w synagodze. Choć znany jest on z kontrowersyjnych wypowiedzi, to jednak tym razem wprowadził w osłupienie nawet mieszkańców Izraela.

 

„Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie” – mówił Josef.

Porównał także nie-Żydów do zwierząt pociągowych – konkretnie do osłów, które żyją według niego tylko po to, by służyć ludziom.

 

„Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda” – przekonywał wiernych.

Rabina oskarżono o szerzenie rasizmu, jednak nikt nie ma wątpliwości, że władze Izraela nie podejmą w tej sprawie żadnych kroków prawnych.

 

Bo 90-letni Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej – wyjaśnia „Rzeczpospolita”.

 

W mediach rosyjskich polityka żydowska wyświetlana jest od dawna. Kraj ten najbardziej ucierpiał od terroru bolszewicko-żydowskiego. Media na usługach żydów waśnią Słowian ze sobą. Organizacje żydowskie we Lwowie wspomagają finansowo partię szowinizmu nacjonalistycznego Swoboda, znaną ze swoich antypolskich i antyrosyjskich programów. (patrz Irina Farion i Oleg Tiahnybok). Nazizm ukraiński jast tak samo – a może i bardziej – niebezpieczny dla Polaków, niż był nim ten niemiecki.

 

Ten paradygmat zawsze będzie funkcjonował: „MY NARÓD WYBRANY”, i wy GOJE!!! Tego paradygmatu nie da się zmienić i nie może być przez żydów potępiony, bo to byłoby potępienie ich kabalistycznej religii. A ta nowożytna talmudyczna religia, definiuje tożsamość kulturową subkultury żydów! Subkultury, gdyż dzisiaj to już nie jest ani monolit etniczny, ani narodowy. To jest grupa uzurpatorów, podszywająca się pod historię starożytnych Żydów. Badania DNA są tego kardynalnym dowodem.

Biologiczni potomkowie starożytnych Żydów nigdzie z Palestyny nie wyjechali, są dziś Palestyńczykami i wyznają Islam. Współczesny Izrael to sztuczne państwo powstałe z gwałtu na semickiej ludności muzułmańskiej w wyniku aktów terroru, spisku i dywersji socjopatycznych syjonistów z Europy i USA.  

 

Może to wreszcie dotrze do tzw. „Racjonalistów”, że to nie rzekome „teorie spiskowe”, tylko konsekwentne działania syjonistycznego apartheidu prowadzą do zniszczenia obecnej cywilizacji i zamienienie jej w OBÓZ KONCENTRACYJNY „ZIEMIA”; z czipami pod skórą (już wkrótce), kamerami CCTV wszędzie wokół, kontrolą: Internetu i telefonów; psuciem pożywienia, truciznami w lekach, etc. Wszystko pod hasłami walki z biedą, terroryzmem i rozwojem technologicznym dla „dobra” ludzkości.

 

Polecam zobaczyć film „Khazarian Conspiracy” tam jest wszystko na temat żydów. Cała prawda o tym „wybranym narodzie” socjopatów. Polskie napisy:

http://www.youtube.com/watch?v=CJjTC46TZS0&feature=related

 

Mormoni – inna subkultura religijna – chcieli żydom dorównać w Utah (USA), podejmując krwawą próbę budowy własnego państwa, ale im to nie wyszło tak dobrze jak żydom. Nie zaczęli ekspansji od Waszyngtonu, nie przejęli wcześniej kontroli na siłami zbrojnymi USA, jak właśnie zrobili to żydzi – to był błąd taktyczny mormonów.

 

Warte odwiedzenia:

http://www.grupy.egospodarka.pl/Lista-zakonspirowanych-Zydow,t,141628,8.html  http://piotrbein.wordpress.com/2010/09/08/jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu

 

Dodane ostatnio przez Internautów portalu Sfora.pl do tego tematu:

 • Przecież to jest podstawa ich wiary, ludzie poczytajcie o talmudzie, przeczytajcie protokoły mędrców syjonu, że fałszywe? to czego się sprawdzają? Osłabiają nas szczepionkami, trują żarciem, ogłupiają mediami, okradają lichwą. Kiedy wreszcie powstanie Polak z Polakiem ramie w ramie i wywali na zbity pysk ten żydowski geszeft? Lichwa jest rakiem ludzkości pozbędziemy się lichwy i żydów ze stanowisk rządzących(lokalnych i państwowych) i będziemy rządzić MY Polacy. Wprowadzimy Kredyt Społeczny poczytajcie o nim, likwidacja podatków, tyle pracy, że emigracja będzie zjeżdżać, wdrażanie wynalazków które aktualnie leżą w szafie bo lobby nie dopuszcza, drogi, autostrady, na wszystko będą pieniądze pozostanie tylko żyć nam Polakom we własnym WOLNYM kraju!
 • To niestety prawda !!!Widzimy na co dzień w Polsce jak garstka żydów rządząca tym krajem z 80% Polaków zrobiła nędzarzy i służbę – A będzie jeszcze gorzej !!!Żydowskie wojny także prowadza kosztem Gojów!!! Przelewamy krew bezsensownie w imię żydowskich interesów – ilu już Polaków zginęło?
 • Z budżetu Państwa przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego finansowane są m. in. Żydowski Instytut Historyczny, którego pracownicy twierdzą, że za „Holokaust” odpowiedzialni są Polacy. Ty też się dokładasz do tej instytucji. Pewnie, płacąc podatki…, bo musisz!
 • Podobno w Polsce Żydów jest bardzo mało, ale słuchając radio, tv, czytając prasę, jest ich wszędzie pełno. Nie ma dnia , żeby o nich w wielu mediach nie mówiono. O ich kulturze, i ich wojnie itp.
 • Jednym słowem, jest o nich wszędzie pełno!!! Mam czasami wrażenie, że to my Polacy, we własnym kraju, jesteśmy mniejszością, a Żydzi prawowitymi właścicielami naszego kraju. Kto za tym stoi ???!!!
 • W języku żydowskim goj [goim] znaczy bydle – bez komentarza ! MNIE OBRAZIŁ -PARCH JEDEN ! Żydzi propagują rasizm bezkarnie ! Zrobili GETTA dla Palestyńczyków ! Ich działania, to ŻYDO-NAZIZM !
 • „SOLIDARNOŚĆ” –została stworzona na potrzeby żydów i TYLKO dla ich celów . Ten niby związek zawodowy nie reprezentuje polskich robotników ,- tylko interesy żydów rządzących Polską … Na dodatek, nazwa ta została wzięta od przedwojennego stowarzyszenia kupców żydowskich -Solidarność.

 

Post Scriptum (na koniec tego tematu):

Dostałem niedawno wiadomość od konsula „polskiego” w Sydnej na skrzynkę mojej poczty elektronicznej. {Pokaz, jak żydzi potrafią doskonale się promować i zabiegać o swoje grupowe sprawy}. Byłem kiedyś na pikniku z tym [poniżej] rzekomym „Instytutem”, poznałem tych ludzi. Sami polscy żydzi. Kilka par emerytów z kółka wzajemnej adoracji. Jakowoż konsula mają swojego do nagłaśniania swoich spraw. Oto treść tej wiadomości:

 

„Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam osoby mieszkające lub przebywające czasowo w Sydney na dwa spotkania z wybitnymi polskimi naukowcami:

1.  Prof. Aleksandrem Skotnickim

 oraz

2. Prof. Bogusławą Bednarczyk i Prof. Romanem Wieruszewskim

 w sobotę i niedzielę 6 i 7 listopada, początek obu spotkań o godz. 18.00, w odnowionej sali recepcyjnej Konsulatu (10 Trelawney St, Woollahra). Wstęp wolny. Oba spotkania odbędą się w jęz. polskim. Nie ma potrzeby wcześniejszego potwierdzania uczestnictwa. Program obu spotkań w załączeniu.

 

Powyższe wydarzenia organizowane są wspólnie przez Konsulat, Australijski Instytut Spraw Polskich (AIPA) [żydzi – przypis autora] i Koło Akademików [żydzi – przypis autora].   

 

Pragnę Państwa również poinformować, że Prof. A. Skotnicki – który przyjeżdża do Australii na zaproszenie Australijskiego Instytutu Spraw Polskich – wygłosi wykład w języku angielskim na temat The Role of Oskar Schindler and Polish Righteous Among the Nations w The Sydney Jewish Museum (148 Darlinghurst Rd, Darlinghurst) w środę 10 listopada o godz. 11.00. Wstęp wolny. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie swojego udziału, do dnia 3 listopada, na telefon 9360 7999 albo e-mailem na adres education@sjm.com.au.

 

Z poważaniem,

 

Daniel Gromann

Konsul Generalny”

 

Consulate General of the Republic of Poland in Sydney

10 Trelawney Street

Woollahra, NSW 2025

Australia

tel. +61 2 9327 8600

fax. +61 2 9327 2216

e-mail: daniel.gromann@msz.gov.pl  

www.sydney.polemb.net

 

 

13 uwag do wpisu “Czy żydzi przejęli już całkowitą władzę nad Polakami w Polsce?

 1. Frustracja Polaków osiąga szczyty. W 2009 roku prawie 6 tysięcy osób w Polsce popełniło samobójstwo. TO JEST HOLOKAUST !!!Ten problem rząd woli zbyć „profesjonalnym milczeniem” albowiem najczęstszą przyczyną samobójstwa jest brak pracy i środków do normalnego życia. Rząd nie chce przyznać się do winy w udziale likwidacji miejsc pracy, przez grzech zaniedbania, czyli niedbałości o wzrost zasobów majątku narodowego.

  Polubienie

 2. Ten artykuł był powodem usunięcia mojego konta publicysty z portalu blogerskiego http://www.Salon24.pl wraz z całym zgromadzonym tam materiałem moich 87 artykułów publicystyki socjologii krytycznej.Ten portal publicystyki blogerskiej jest własnością Igora Janke – etatowego dziennikarza mediów głównego nurtu o wykształceniu aktorskim. Portal dofinansowany jest w 2010 r. z funduszy Unii Europejskiej oraz komercyjnej reklamy.

  Polubienie

 3. Premier Wielkiej Brytanii z czasów II wojny światowej, który za swoje wspomnienia został nagrodzony literackim Noblem, Winston Churchill, w sprawach rasy prezentował poglądy, które dziś przestały być poprawne politycznie jakimś „dziwnym trafem”:”W każdym kraju na świecie mieszkają Żydzi, którzy się z nim utożsamiają, są uczestnikami jego życia społecznego, i pozostając wiernym swojej religii, uważają się w najpełniejszym znaczeniu tego słowa za obywateli swojej nowej ojczyzny. Wściekłą reakcją na takie zachowania są knowania Międzynarodowej Koterii Żydów. Członkowie tego złowieszczego stowarzyszenia wywodzą się z krajów, gdzie Żydów prześladuje się ze względu na rasę. Większość, jeśli nie wszyscy z nich, porzucili wiarę swych ojców. Ten światowy spisek mający na celu obalenie cywilizacji rozwija się” – artykuł „Syjonizm a bolszewizm”, „Illustrated Sunday Herald”, luty 1920.Wielki reformator religijny, Marcin Luter, napisał dzieło pod tytułem „O Żydach i ich kłamstwach”. Traktat Lutra upatrywał w Żydach źródło wszelkich dotykających chrześcijan nieszczęść i zawierał plan rozprawy z wyznawcami judaizmu. Zakładał on między innymi zniszczenie domów, synagog i szkół żydowskich, zakaz głoszenia nauk przez rabinów oraz konfiskatę złota, srebra i klejnotów posiadanych przez Żydów.

  Polubienie

  • Co gorsza nie raz w pracach jest tak, że Zyd (a najczęściej chyba kobiety mają taka cechę) będzie za wszelką udowadnial, że jesteś słabszym pracownikiem, nawet wtedy gdy jesteś od niego dużo lepszy.

   Polubione przez 1 osoba

 4. Sami szmaciaze poloki jestescie temu winni!!! Nie ma u was za grosz nacjonalizmu, nie mowiac w ogole o wielkiej Polsce, ktora przetrwoniliscie i sprzedali…za 30 srebrnikow!!!

  Polubione przez 1 osoba

 5. Sa rozne narody ale nie ma na Swiecie takiego jak Polska.Kraj ktory moglby dyktowac warunki wszelkim sasiadom, zostal swiatowa prostytutka za kilka zeta, z ktora nie liczy sie nikt i nic!!!

  Polubione przez 1 osoba

 6. Doskonaly material.
  Problem nie tylko nie zniknal ale osiagnal -2018-katastrofalne rozmiary.
  Ps.
  „”Khazarian Cons…” The YouTube account associated with this video has been terminated due to multiple third-party notifications of copyright infringement.”

  I to by bylo na tyle..

  Jerzy Ulicki-Rek

  Polubione przez 1 osoba

 7. Ponad rok temu pokusilem sie-obserwujac to co sie dzieje z historycznego punktu widzenia o -dosc ponura ,przyznaje,przepowiednie.
  Napisalem ,ze rok 2018 bedzie przelomowy -byc moze na wiele,wiele lat dla naszego narodowego i panstwowego bytu.
  Napisalem ,ze wlasnie w stulecie odzyskania niepodleglosci i tegoz panstwowego bytu nasi talmudyczni wrogowie bega starali sie dokonac finalowego przejecia polski po to aby pokazac nam-w obelzywym znaczeniu-ile jest warta ta nasza niepodleglosc.
  Jest takie okreslenie w angielskim:”to add insult to injury” czyli dodac obelge do obrazen”.
  Moja ponura przepowiednia sprawdza sie na naszych oczach.
  Jerzy

  Polubione przez 1 osoba

 8. Pingback: cz. VI, Czego Polak winien się wystrzegać, co powinien wiedzieć (?) | Biologiczno-Historyczna Socjologia Krytyczna

 9. – Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta. – I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego. – Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie. – Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości). – Drugim „drogim” Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. – Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). – Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. – Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru. – Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!! A teraz cuda: 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy. 4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary. 5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !” 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r. 7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później). 8) Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom. 9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r. 10) Kolejny Cud – śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność. 11) Cud jedenasty – były prezydent, zresztą dość kiepski, choć tragicznie zmarły, z praktycznie zerowym bagażem zasług dla Polski leży na Wawelu ! A w świetle prawa II Rzeczypospolitej powinien być skazany na śmierć za zdradę Stanu i Państwa! Na to ,,zasłużył” sobie składając podpis pod Traktatem Lizbońskim ,zrzekając się w imieniu milionów Polaków Suwerenności ! 12) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 – rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne – najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy..
  http://thefad.pl/aktualnosci/przemyslaw-adamczyk-cudowne-przypadki/
  W Powstaniu Warszawskim zadni „Kaczynscy” (Kalksteiny) nie walczyli. Za to folksdojcz i zapewne etniczny Zyd Kalkstein, krewny „Kaczynskich”, byl Agentem Gestapo, ktory wytropil i wydal Gestapo w Warszawie Gen. AK „Grota”-Roweckiego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s