416 898 wolnych Polaków vs. Polska naiwnych lewaków

W dniu 20 czerwca 2010 było nas 416 898 wolnych Polaków. Poznajmy się.

Mamy jak się okazuje 30 396 107 zniewolonych Polaków powyżej 18 roku życia, to ci, którzy nie WiPwybrali wolności i praworządności, a mogli to zrobić. Mogli technicznie, ale ich zniewolone ignorancją umysły nie pozwoliły im na to. 

 

Wśród nich jest prawie 14 mln. rodaków, którzy uznali, że są rybami więc głosu nie mają i wszystko im jedno jak będą wegetować, bo z walki o cywilizowane życie już dawno zrezygnowali. Prawdziwie stoicka postawa, głęboko filozoficzna, a w każdej szkole filozoficznej jest przecież jakiś sens. Dalej mamy ok. 16 mln. rodaków, którzy postanowili jednak powalczyć o lepsze jutro, zatem iskry życia w nich jeszcze nie zgasły, ale już zabrakło im energii na ciągłą i nieustanną edukację własną, więc potrzebowali „autorytetów”, które pomogłyby im wybrać właściwą przyszłość dla ich własnego kraju i ulokować swój kapitał zaufania oraz własne polskie interesy.

Zatem prawie 7 mln. z nich (z tych 16 mln.) postawiło na PO – laicką „lewicę”, służącą wiernie socjalistycznej poprawności politycznej światowej lichwy i interesom przemysłowego lobby niemiecko-rosyjskiego. Ciemne układy biznesowe z krajową nomenklaturą i systemową postkomuną są tu zawsze akceptowane. „Ręka, rękę myje”. Bananowa republika kolesiów: Rychów i Zbychów, w sosie półkolonialnym. Chcą robić wrażenie nowoczesnych i światowych. Kosmopolici z zaścianka. To Polska hedonistyczna, obietnice wygodnego życia na kredyt w zupełności im wystarczają, ponieważ kredyty mają spłacać ich dzieci i wnukowie, więc się nie martwią. „Po nas choćby potop”. Grupa pożytecznych idiotów, którzy za niewielkie wynagrodzenie będą doglądać by Polska była dalej wystarczająco słaba, by być marionetkowym kraikiem, buforową strefą między Niemcami a Rosją. Polacy do biedy są przyzwyczajeni, żyją w niej od zarania, więc burzyć się nie będą, błyskotki i obietnice im wystarczą.

 
ja pierdole

Kolejne 6 mln. rodaków dało się złapać na lep pustych haseł religijno-patriotycznych. Sądząc, że jak postawią na tzw. kato-lewicę („lewicę” katolicką) to spełnią swój narodowy obowiązek: przeżyć i utrzymać ziemię ojców. „Bóg, honor, ojczyzna”, ale ojczyzna zawsze na końcu. Jak nie było ojczyzny, to było „równość, wolność, braterstwo” – dlatego zawsze byliśmy lokajem w Europie. Cierpieć potrafią pięknie, więc ścigają się z subkulturą żydowską o miano największego męczennika świata. Tyle, że ci ostatni potrafią chociaż na tym dobrze zarobić. Wyborcy PiS, ci humanitarni idioci nie są w stanie dostrzec, że gwarantują realizację interesów izraelskich przede wszystkim, a nie ich polskich.

Wreszcie mamy te ostatnie 3 mln „lewicowych” wyborców Morawieckiego, Zientka, Napieralskiego i reszty. Ci faktycznie, jako jedyni z tych lewicowych, wspierają swoje polskie interesy (pomijając skromną grupkę wyborców masona O.), ale że do wiedzy i książek ich nie ciągnie zbytnio, więc swoje dobre intencje, wielkie serca i bezgraniczną nadzieję pakują do pudła z napisem „IGNORANCJA” i wystawiają na aukcjach WOŚP, J. Owsiaka. Jakoś to będzie – mówią jak Azjaci.

 

868139a03dTylko niewiele ponad 400 tys. Polaków głównie w przedziale wiekowym 18-35 lat wybrało ambicję i rozum Janusza Korwin-Mikke, jedynego prawicowego kandydata. Ta grupa opowiedziała się za modelem państwa, które oparte jest na rozsądnych dwóch fundamentach: wolności od biurokracji i  praworządnym kręgosłupie, na którym może kwitnąć tylko szczęśliwe życie społeczne. Te 400 tys. to przyszłość Polski, chluba 38 mln. państwa z prawie 20 mln. polską diasporą za jego granicą, jeśli się dobrze zorganizują, dokonają potrzebnej przemiany kulturowej w Polsce. Świat do młodych przecież należy. Jeszcze Polska nie zginęła, póki oni żyją.  

Dla mnie te wybory zakończyły się 20 czerwca. Socjalizmowi i lewakom XXI w. mówię STOP!!! Zróbcie to ze mną.

 

zmiana2

9 uwag do wpisu “416 898 wolnych Polaków vs. Polska naiwnych lewaków

 1. WYNIKI PIERWSZEJ TURY WYBORÓW PREZYDENCKICH W AUSTRALII, 20 czerwca 2010 r.http://www.sydney.polemb.net Pierwszą turę wyborów w Australii wygrał Jarosław Aleksander Kaczyński, który zdobył (dzięki Melbourne i Sydney) łącznie 691 głosów. Komorowski (głównie dzięki Sydney) – 642 głosy. Janusz Korwin Mikke był trzeci (dzięki Sydney, Melbourne, Perth), 47 głosów.Łącznie głosowało jedynie 1488 Polaków w całej Australii na ok. 150 tys. osób polskiego pochodzenia.

  Polubienie

  • Około 150 tys. osób polskiego pochodzenia mieszka w Australii, co stanowi mniej niż 1% mieszkańców całego kraju. Takie są szacunkowe dane na podstawie m.in. spisu powszechnego (2005), w którym zawarte było pytanie o pochodzenie (ancestry) czyli ankietowany sam oceniał swoje pochodzenie. Największa fala emigracji miała miejsce po II wojnie światowej. Wtedy do Australii przybyło ok. 65 tys. Polaków, głównie żołnierze Armii Andersa. Również duży napływ emigrantów z Polski miał miejsce w latach 80-tych, ponad 25 tys. osób. Obecnie najliczniejsza Polonia mieszka w Melbourne i Sydney, najmniej liczna w Terytorium Północnym. W Australii znajdują się 22 kluby lub domy polskie, najwięcej, bo 8, jest w stanie Nowa Południowa Walia (Sydney) i 5 w Wiktorii (Melbourne). Oprócz szkół języka polskiego, które należą do Komisji Oświatowej Polonii Australijskiej istnieje też studium języka polskiego na Uniwersytecie Macquarie w Sydney. Od 1996 roku istnieje Polski Instytut Historyczny w Australii (Polish Historical Institute in Australia or PHIA), który zajmuje się m.in. podtrzymaniem pamięci o polskich osadnikach w Australii (od 1940 r.), poprzez kolekcjonowanie oryginalnych materiałów z prywatnych zbiorów znanych Polaków oraz różnych polskich organizacji. Jednym z głównych osiągnięć Instytutu było podpisanie umowy z Australijską Biblioteką Narodową (National Library of Australia). Umowa ta gwarantuje, że Biblioteka będzie zbierała i zabezpieczała materiały dotyczące Polaków w Australii.(na podstawie danych Rady Naczelnej Polskich Organizacji w Austrii i Nowej Zelandii) http://www.wspolnota-polska.org.pl/index.php?id=kw7_3_15

   Polubienie

  • Wolność bez norm jest samowolą, normy bez wolności są dyktaturąPupilla Libertatis (Źrenica Wolności)~XYZ podejmij edukację własną, ten blog jest dla takich jak ty – niedouczonych. Witam Cię serdecznie !

   Polubienie

 2. W wyborach do sejmu w 2011r. Nowa Prawica Korwina Mikkego poprawiła lekko swój wynik porównując z 2010r.:Kongres Nowej Prawicy”Ostatecznie uzyskaliśmy 151 837 głosów, co daje 1,06% poparcia. Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy i obiecujemy dalszą walkę o lepszą Polskę.” . ~KR

  Polubienie

  • Aż 680 tysięcy nieważnych głosów [www.wolnemedia.net]Polacy oddali ponad 680 tysięcy nieważnych głosów – wynika z danych PKW. Cztery lata temu, w 2007 roku, było ich niecałe 344 tysiące.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s