[PROŚBA]

868139a03dWrzućcie plakat na swój profil i przekonajcie znajomych – kampania zbliża się ku końcowi!

Witamy w gronie sympatyków Janusza Korwin-Mikkego. Kampania wyborcza zbliża ku końcowi, gdyż do wyborów pozostało tylko 5 dni. Jak wiadomo nasz faworyt jest skutecznie pomijany w mediach (można o tym przeczytać tu: http://www.rp.pl/artykul/488450.html a także tu: http://www.manipulacja.webpark.pl/negatyw.html) i jedynym niezależnym źródłem informacji zostaje internet. Trzeba go zatem wykorzystać do granic możliwości.

Zachęcamy więc do wrzucenia plakatu JKM na swój profil (jako zdjęcie główne). Dostępny on jest pod tym adresem: http://i46.tinypic.com/2zz3yg1.png (wygląd oryginalny) oraz w galerii na tym profilu. Sam plakat jednak nie przekona niezdecydowanych, więc w miejsce opisu zdjęcia najlepiej wstawić wszystkie (albo część) poniższych filmów które być może pozytywnie wpłyną na odbiorców. Trzeba oczywiście pamiętać o polemice ze znajomymi, którzy mogą mieć różne pytania ;)

Koszta pracy

JKM o podatkach

JKM o służbie zdrowia

Spot wyborczy (rodzina)

JKM o zarobkach posłów

JKM – obalamy mity
http://w249.wrzuta.pl/film/8n6GJUIcu05/wybory_2010_-_obalamy_mity_jkm_faq_1

Wydaje się iż taka prezentacja pana Janusza przysporzy mu wielu zwolenników i być może notowania znacznie urosną. Przepraszamy za swojego rodzaju ?spam? ale jest to jednorazowe działanie dla dobra sprawy. Obiecujemy więc że to pierwsza i ostatnia taka wiadomość ;)
————————————————————————————————————————————————–
I NA KONIEC PROŚBA!

Tutaj znajdą się wszystkie sondaże internetowe w których warto wziąć udział. Na pewno żaden głos nie zaszkodzi a sondaży tych jest prawie 80;) Warto poświęcić 5 minut na kliknięcie w każdym;)

http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?23,26803
—————————————————————————————————————————————————
Polecamy jeszcze strony na których można zapoznać się z programem JKM:
http://www.jkmnaprezydenta.pl
http://www.partiawip.pl
http://www.korwin-mikke.blog.onet.pl
http://www.korwin-mikke.pl
http://www.prezydentxxi.pl

Zapraszamy też wszystkich sympatyków i wyborców na Konwencję Wyborczą Janusza Korwin-Mikkego, która odbędzie się 17.06 (czwartek), o godz. 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Liczmy na jak najwyższą frekwencję, by w końcówce kampanii pokazać, po raz kolejny, że idee konserwatywno-liberalne mają się dobrze oraz, że za Januszem Korwin-Mikkem stoi rzesza ludzi podzielających jego wolnościowe pomysły na zarządzanie Polską.

Z góry dziękujemy za przyłączenie się do akcji plakatowej i sondażowej. Wystarczy jeszcze tylko zachęcić 10 osób do oddania głosu na JKM i wygrywamy wybory;) Pozdrawiamy.

Jedna uwaga do wpisu “[PROŚBA]

  1. Są ludzie, którzy pomawiają JKM o żydostwo, że „Korwin” to jego fałszywe nazwisko. A przecież „Korwin” to herb szlachecki, a nie przybrane nazwisko.
    Sam Janusz Korwin Mikke tak mówi:
    “Niedokładnie. Postawmy kropkę nad ı – a raczej dwie kropki nad u. Moja rodzina przywędrowała ze Szwecji przez Saksonię – do Polski przybyła z królami saskimi. Nazywała się Mücke, z umlautem – co można obejrzeć na cmentarzu ewangelickim w Warszawie (mój pra-pradziad był superintendentem Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego). Dopiero gałąź, która przeszła na katolicyzm, na mocy praw W.X. Litewskiego otrzymała herb Korwin – i spolszczyła nazwisko na Mikke.”
    Jest to odpowiedź na kpinę czytelnika, że nie powinien nazywać się „Mikke”, a „Mućke”.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s